Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Świętouść

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Kołczewo

Kołczewo(Świętouść + 3 km)

180 000 zł57,50 m² 3 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57,50 m2, znajdujące się w Kołczewie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ładzin

Ładzin(Świętouść + 10 km)

175 000 zł2 134 m² 82,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2134 m2 położoną w miejscowości Ładzin obok Wolina. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kołczewo

Kołczewo(Świętouść + 3 km)

380 000 zł5 000 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki rolnej w okolicy Kołczewa (domysłów) o powierzchni 5000 m kw położonej bezpośrednio przy drodze prowadzącej do Kodrąbia. Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pobierowo

Pobierowo(Świętouść + 21 km)

165 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Działka usytuowana w kompleksie 6 działek - bezpośredni dostęp do drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gostyniec

Gostyniec(Świętouść + 22 km)

350 000 zł3 007 m² 116,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu dużą działkę w ładnej okolicy z możliwością budowy sześciu budynków rekreacyjnych wraz z konieczną infrastrukturą. Nieruchomość położona jest tylko kilka.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 758 m² 2 139,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa zabudowana w przy plaży miejskiej w ścisłym centrum Dziwnowa! Łączna pow. gruntu 2758m/2 Budynek handlowo - usługowy(restauracja) o pow. 135m/2!prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje(Świętouść + 14 km)

649 000 zł28,06 m² 23 129,01 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy promenadzie. Powierzchnia: 28,06m2. Przestronny pokój z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na wygodny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dziwnówek

Dziwnówek(Świętouść + 13 km)

499 000 zł1 078 m² 500,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka, położona w Dziwnówku 300 metrów od Zatoki Wrzosowskiej. Warunki pozwalają na budowę budynku mieszkalnego wolnostojącego , bądź domków letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Dziwnówek

Dziwnówek(Świętouść + 13 km)

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 38m2 na parterze w 2 piętrowym budynku wielolokalowym z 2018r w pobliżu plaży w Dziwnówku. Obiekt, w którym jest prezentowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świerzno

Świerzno(Świętouść + 22 km)

1 099 000 zł190 m² 5 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony dwukondygnacyjny dom o powierzchni 190 m 2 położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 9000 m 2 zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Świętouść

Świętouść,zachodniopomorskie

135 000 zł550 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania piękna działka w jeszcze piękniejsze okolicy - tylko 1km do plaży i morza, blisko punktów usługowych, idealna dla szukających spokoju i odpoczynku lub pod własny biznes.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij